×
Etiketë: burgosurit
Lajme11 Korrik 2020
Nga kjo e shtune, në burgjet e vendit nuk është lejuar asnjë takim i të burgosurve me familjarë. E kjo ndalesë po bëhet për shkak të parandalimit të përhapjes së COVID-19. Takimet me familjarë e...
Lajme10 Korrik 2020
Shërbimi Korrektues i Kosovës duke kërkuar mirëkuptim nga të gjithë, njofton opinionin publik, familjarët e të burgosurve dhe të burgosurit, me qenë se është përkeqësuar situata epidemiologjike me Koronavirusit (COVID – 19) në tërë territorin...
Lajme30 Qershor 2020
Shoqata e Ish të Burgosurve Politikë të Kosovës përmes një deklarate publike kanë reaguar ndaj publikimit të pazakontë të aktakuzës kundër Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit dhe liderit të PDK-së, Kadri Veselit. Kryetari i kësaj...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.