×
Etiketë: budallallëkut
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Më 2011 isha në Libi, duke raportuar për luftën e atjeshme civile. Kryengritës të mbështetur nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar dhe Franca po avanconin drejt kryeqytetit Tripoli. Kryengritësit marshuan nëpër qytetet...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.