Gjuha:
×
Etiketë: boll
Lajme21 Korrik 2020
Kreu i opozitës së bashkuar shqiptare, Lulzim Basha, ka vazhduar edhe sot vizitën e tij në Kosovë. Lulzim Basha, kreu i Partisë Demokratike dhe opozitës së bashkuar shqiptare, po qëndron në Kosovë për një vizitë...
Lajme28 Qershor 2020
Ish ministri Astrit Haraqija, ka folur mbi aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçit. Përkundër se thotë qe nuk ka dashur të përfshihet në debat për këtë çështje, shton se nuk është koha t’i kundërvihet askush Thaçit....
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Profesor Giuseppe Remuzzi, drejtor i Institutit të Kërkimeve Farmakologjike  Mario Negri në Itali, thotë se studimi I tamponeve së fundi tregon se ngarkesa virale është shumë më e ulët. “ Situata që nga fundi i shkurtit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.