Gjuha:
×
Etiketë: bijë
Lajme18 Shtator 2020
Komiteti Komunal i Gjilanit kundër parandalimit dhe përhapjes së COVID-19, nën udhëheqjen e drejtorit për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, Selami Xhemaili, ka mbajtur të premten takimin ditor për vlerësimin e gjendjes. Sipas njoftimit të komunës,...
Bota/Rajoni12 Shtator 2020
Detaje të tjera shokuese nga historia e përdhunimit të 13 vjeçares nga fshati Vërdovë i Pogradecit. 46 vjeçari I cili ishte çoban ka shfrytëzuar gjëndjen tejet të rëndë ekonomike dhe paarsiminin e prindërve për të...
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e pasdites në zonën e Rrushkullit në Durrës, ku për pasojë një 44-vjeçar dhe vajza e tij e mitur janë mbytur në det. Sipas të dhënave paraprake,...
Bota/Rajoni02 Korrik 2020
Pas hedhjes nga kati i 5-të i një 36-vjeçare, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet. Nënë e bijë janë gjetur të pajetë në banesën e tyre në Kombinat. Dyshohet se dyshja është...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.