×
Etiketë: bebe
Vip19 Shtator 2020
Bebe Rexha po dëshmon se jeta e saj e dashurisë nuk është ‘një rrëmujë’ siç ka kënduar në të kaluarën në këngën “I’m a mess”. Bukuroshja e lindur Brooklyn, e cila festoi ditëlindjen e saj...
Bota/Rajoni09 Korrik 2020
Bisedimet post Brexit kanë bërë përparim të paktë dhe mbeten ende shumë mosmarrëveshje mes Bashkimit Europian dhe Britanisë së Madhe, deklaroi sot Komisioni Europian. “Bisedimet deri më tani kanë treguar pak përparim”, sqaroi KE. Të...
Vip09 Korrik 2020
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka me muaj të tërë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. E krejt kjo mungesë duket se ka një arsye të...
Vip03 Korrik 2020
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka ndërgjegjësuar së fundmi fansat e saj, duke treguar masat preventive që duhet secili të ndërmarrim për mbrojtje nga coronavirusi. Muaj më parë, ajo tregoi se si prindërit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.