×
Etiketë: bashkohemi
Lajme25 Korrik 2020
Thirrjeve të Fatmir Limajt dhe Ramush Haradinajt drejtuar PDK’së që të hyjë në Qeveri i janë përgjigjur zyrtarë të Partisë së Kadri Veselit. Arben Gecaj po e thërret Ramush Haradinajn e Fatmir Limajn të bëhen...
Lajme28 Qershor 2020
Gramoz Vokrri, djali i legjendes së futbollit kosovarx Fadil Vokrri, ka ftuar të gjithë shqiptarët që ti lënë mënjanë dallimet partiake e të bashkohen, pasi siç thotë ai, sot po cenohet Shteti i Kosovës. Ai...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.