×
Etiketë: barazoi
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në Kuvend ka mbajtur fjalim për aktakuzën që Zyra e Prokurorit të Specializuar njoftoi se e ka dorëzuar për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin. Rama ka folur për rëndësinë e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.