Gjuha:
×
Etiketë: bandës
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Të paktën 10 trupa të pajetë u gjetën në anë të një rruge në veriperëndim të Meksikës një ditë pas njër beteje të dhunshme mes bandave të karteleve të drogës. Sipas mediave meksikane, grupet rivale...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Autoritetet policore në Romë të Italisë kanë ekzekutuar urdhërin e sekuestrimit të pasurisë ndaj 5 anëtarëve të grupit kriminal Lovine i klanit mafioz Casalesi (Caserta në provincën e Napolit) dhe grupit Guarnera të Acilias (Romë)...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Të paktën 10 trupa të pajetë u gjetën në anë të një rruge në veriperëndim të Meksikës një ditë pas njër beteje të dhunshme mes bandave të karteleve të drogës. Sipas mediave meksikane, grupet rivale...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.