×
Etiketë: anijeve
Bota/Rajoni24 Gusht 2020
Greqia ka planifikuar të zhvillojë një trajnim me avionë dhe anije të pajisur me raketa në zonën e Egjeut Lindor duke sfiduar në mënyrë të drejtpërdrejtë prezencën e anijeve turke aty. Mediat greke raportojnë se...
Bota/Rajoni25 Korrik 2020
Duket se Turqia ka vendosur të ndryshojë pozicionin e saj në Egje , përkundër retorikës së Rexhep Tajip Erdogan. Nga mediat greke, të cilat u referohen burimeve të forcave ushtarake greke, raportohet se anijet luftarake...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.