×
Etiketë: anija
Bota/Rajoni30 Gusht 2020
Të paktën tre migrantë ndërruan jetë në Itali të dielën, pasi një zjarr vërshoi anijen që po i transportonte ata, afër bregdetit jugor të Crotone. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, lajmi u konfirmua nga...
Bota/Rajoni28 Korrik 2020
Një anije e prodhimit kinez është mbytur qëllimisht sot në plazhin e Dhërmiut, për t'u kthyer në atraksion turistik, për zhytësit dhe eksploruesit e botës nënujore. Emri i anijes që u mbyt sot është ‘Polumbarja...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.