Gjuha:
×
Etiketë: akredituar
Lajme24 Qershor 2020
Pas propozimit për aktakuzë kundër presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli nga prokurori i Specializuar i Hagës, ky institucion sot ka akredituar edhe avokatë të tjerë për të mbrojtur të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.