×
Etiketë: agjencive
Bota/Rajoni08 Gusht 2020
Një sërë kërcënimesh me bombë kundër agjencive të shëndetit publik, në tre shtete të ndryshme gjermane, detyruan personelin dhe banorët të evakuohen, sipas policisë gjermane. “Deri më tani, policët dhe qentë e specializuar nuk ka...
Lajme02 Korrik 2020
Zëvendëskryeministri Republikës së Kosovës, Driton Selmanaj priti sot në takim njoftues koordinatoren për Zhvillim të Agjencive të Kombeve të Bashkuara (UNKT), Ulrika Richardson. Gjatë këtij takimi, Zëvendëskryeministri Selmanaj vlerësoi dhe çmoi rëndësinë e mbështetjes së...
Lajme01 Korrik 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, mbajti sot takim me kryeshefat e agjencive të MPB-së, me të cilët ka diskutuar lidhur me vendimet dhe rishikimet e vendimeve për pandeminë COVID-19. Në takim u bisedua...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.