Gjuha:
×
Etiketë: aeroporti
Lajme21 Qershor 2020
Aeroporti i Prishtinës “Adem Jashari” ka njoftuar se trafiku ajror mbetet i ndaluar deri më datën 27 qershor 2020. Përmes një postimi në Facebook, ANP ka njoftuar se mund të ketë ndryshim në çdo kohë...
Lajme20 Qershor 2020
Aeroporti i Prishtinës “Adem Jashari” është shprehur i gatshëm për rifillimin e fluturimeve, por për këtë thotë se vendos Qeveria e Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, ANP thotë se kanë pranuar kërkesa të shumta...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Aerporti Ndërkombëtar i Tiranës njofton se për nesër janë konfirmuar 3 fluturime nga Rinasi. ⠀⠀ Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara vajtje-ardhje për ditën e nesërme janë:⠀⠀ ⠀⠀ ✈ Tiranë – Vjenë dhe...
Lajme19 Qershor 2020
Ministria e Infrastrukturës është duke pritur një vlerësim nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës (IKShPK) se kur mund të nisin fluturimet e rregullta në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Në një përgjigje...
Lajme19 Qershor 2020
Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka njoftuar se janë anuluar fluturimet për sot dhe 20 e 21 qershor. Përmes një postimi në faqen zyrtare, ANP-ja ka lutur udhëtarët që për të dhëna shtesë të...
Lajme18 Qershor 2020
Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” ka njoftuar se të gjitha fluturimet e planifikuara për sot, janë anuluar, raporton Front Online. “Ju informojmë se fluturimet e datës 18 Qershor 2020, janë anuluar. Për të dhëna...
Lajme17 Qershor 2020
Edhe fluturimet e nesërme nga aeroporti i Prishtinës janë anuluar në tërësi. Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media nga Aeroporti i Prishtinës. Të njëjtit kanë bërë thirrje që për...
Lajme17 Qershor 2020
Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka njoftuar për anulimin e të gjitha fluturimeve të planifikuara për nesër, raporton Gazeta Blic. “Ju njoftojmë se të gjitha fluturimet e datës 17 Qershor 2020 janë anuluar”, thuhet...
Lajme15 Qershor 2020
Aeroporti Ndërkombëtar “Adem Jashari” ka njoftuar se të gjitha fluturimet e datës 15 qershor 2020 janë anuluar. Një njoftim të tillë e kanë publikuar në faqen zyrtare të aeroportit. “Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.