Gjuha:
×
Etiketë: adriatik
Lajme10 Shtator 2020
Një tërmet i lehtë ka goditur Shqipërinë rreth orës 5 të mëngjesit. Lëkundjet ishin me magnitudë 3.3 të shkallës rihter dhe epiqendra ishte në Detin Adriatik, 24 km në veriperëndim të Durrësit. Thellësia e këtij...
Lajme05 Shtator 2020
Anëtarja e kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, u shpreh se kur kishte deklaruar ish-ministri i Integrimeve Evropiane në Qeverinë Kurti, Blerim Reka, se mund të shihet si mundësia që Serbia të ketë dalje në...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar shtyn për në 3 korrik seancën paraprake për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla. Seanca u shty me kërkesë të avokatit, i cili ka kërkuar kohë të njihet me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.