×
Etiketë: 84
Kronika24 Shtator 2020
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 49 aktakuza kundër 84 personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të Prokurorit të Shtetit, janë...
Front TV15 Shtator 2020
Qysh nga fillimi i pandemisë Covid-19, 49 zyrtarë të burgjeve janë infektuar me Coronavirus. Prej tyre aktualisht janë 8 raste aktive. Këtë gjë e ka konfirmuar në një intervistë për Front Online, Nehat Thaçi, drejtor...
Bota/Rajoni29 Gusht 2020
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri, përditësoi pasditen e sotme të dhënat e pandemisë, duke njoftuar se 97 qytetarë janë shëruar, janë identifikuar 84 raste të reja dhe janë shënuar 4 humbje jete...
Lajme22 Korrik 2020
Komuna e Gjilanit është në pritje të rezultateve për 84 mostra, që kanë bërë testin për COVID-19. Në këtë komunë aktualisht janë 115 janë raste aktive dhe shtatë persona kanë ndërruar jetë. Kryetari i kësaj...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.