×
Etiketë: 65vjeçar
Lajme24 Gusht 2020
Një viktimë tjetër nga Covid-19 u shënua gjatë ditës së sotme në qytetin e Vushtrrisë. Atje ka ndërruar jetë një 65-vjeçar i cili ishte konfirmuar me Covid-19 dhe po trajtohej në Spitalin e Vushtrrisë. Bëhet...
Bota/Rajoni22 Gusht 2020
Mick Pickering i ka thënë BBC-së se ndihet i lehtësuar pas rikthimit në shtëpi në Newthorpe, ku për 110 ditë qëndroi i shtrirë në spital. Burri 65-vjeçar u infektua me coronavirus në muajin prill dhe...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Pas disa ditësh i shtruar në spital në spital, në terapi intensive, një 65 vjeçar nga Tirana ka humbur jetën, megjithë përpjekjet e mjekëve dhe mjekimin intensiv medikamentoz. 65-vjeçari i konfirmuar me Covid-19 vuante nga...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.