Gjuha:
×
Etiketë: 154
Bota/Rajoni26 Shtator 2020
Në kontinentin e Afrikës është rritur në 1.452.768 numri i rasteve me coronavirusin e ri (COVID-19). Sipas faqes së internetit “Worldometer”, e cila përpilon informacionet më të fundit mbi pandeminë, në gjithë kontinentin në 24...
Lajme28 Gusht 2020
Në 24-orët e fundit në Kosovë janë shënuar 119 raste me koronavirus, nga 480 mostra të testuara. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka publikuar të dhënat e 24 orëshit të fundit teksa ka njoftuar se...
Lajme26 Gusht 2020
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se edhe 154 persona janë shëruar në vend, raporton Front Online. Edhe 157 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Sipas IKShPK-së, deri më tani numri...
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Autoritetet shëndetësore serbe kanë raportuar numra treshifror të të infektuarve me pandeminë globale të quajtur COVID-19. Sipas informacioneve të fundit, 154 raste të reja të coronavirusit janë regjistruar në Serbi. Gjithashtu është raportuar se kanë...
Bota/Rajoni25 Gusht 2020
Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë njoftoi gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 870 testime ku prej të cilave 154 persona janë konfirmuar pozitivë me COVID-19. Po ashtu, gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar...
Bota/Rajoni07 Gusht 2020
Ka arritur në 154 numri i viktimave pas shpërthimit që ka ndodhur në Bejrut të Libanit. Ministri i Shëndetësisë të Libanit, Hamad Hassan, ka thënë të premten se 154 persona kanë mbetur të vdekur nga...
Lajme17 Korrik 2020
Ishte pjesë e Njësisë Elitare të Policisë së Kosovës. Ilir Gjokajt humbi jetën nga Covid-19. 39 vjeçari që shërbente në stacionin Policor të Gjakovës është varrosur të premten pasdite në varrezat e fshatit Skivjan të...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.