×
Etiketë: 1350
Kronika26 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar gjithsej 1 mijë e 330 gjoba trafiku. Në njoftimin e policisë tutje thuhet se 14 persona janë arrestuar dhe 10...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.