Gjuha:
×
Etiketë: 131
Bota/Rajoni30 Shtator 2020
Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka raportuar sot për tre persona të vdekur dhe 131 persona të prekur me COVID-19 në 24 orët e fundit. Më së shumti raste të reja janë konfirmuar në Tiranë...
Bota/Rajoni30 Shtator 2020
Të shtunën në Schattdorf u mbajt një dasmë, në të cilën morën pjesë 131 persona. Të hënën, dasmorët morën lajmin se duhet të karantinohen pasi një nga mysafirët e dasmës ka rezultuar pozitiv me koronavirus....
Bota/Rajoni22 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit 3 persona kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus në vend, si dhe janë regjistruar 131 raste të reja pozitive nga 825 testime të kryera. Ministria e Shëndetësisë...
Lajme02 Shtator 2020
IKSHPK-ja ka njoftuar edhe për   112 raste të reja me Coronavirus, brenda 24-orëve të fundit në Kosovë, raporton Front Online Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 131 persona. "Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.