×
Etiketë: 1152
Lajme25 Qershor 2020
Më 24 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 311 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren dhe 95 prej...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.