×
Etiketë: 1007
Bota/Rajoni14 Gusht 2020
Gjatë 24 orëve të fundit, India regjistroi 64.553 raste të reja me COVID-19 dhe 1,007 viktima. Vendi ka raportuar 2.461.190 raste me COVID-19 që nga fillimi i shpërthimit të pandemisë, sipas ministrisë, i treti më...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.