×
 • Lajme
 • Lajme

  Syla: Jemi para kolapsit, e ju politikuaj po ju pyes – “A keni familje more”

  FrontOnline
  23 Qershor 2020

  Kryetari i Federatës së Sindikatave në Shëndetësi, Blerim Syla ka deklaruar se Kosova gjendet para një kolapsi, duke e lidhur me pandeminë Covid-19.Ai ka apeluar tek qytetarët të kenë kujdes të shtuar në këtë periudhë të vështirë.

  “Populli im nuk po Ju bej këto apele bajate por amani RUANI. Unë dhe Familja ime me dr.Merlinda Hoxha do bëjmë për Ju.. Por aq mundemi…”, ka shkruar ai.

  Postimi i plotë:Po jemi para kolapsitJu te nderuar qytetar zgjedhni vet?Politike,Shendetesi apo

  Tani me erdhem ne fazen Zoti na ndihmoft?Ai na ka ndihmu!

  Ka dergu mjek e infermier…Por si duket ka gabu ka dergu Politikuaj….Populli im nuk po Ju bej keto apele bajate por amani RUANI.Une dhe Familja ime me dr.Merlinda Hoxha do bejme per Ju.. Por aq mundemi….Tani sonte s’po flasim me vetem po numerojme te semuret.Zoti i bekoft Punetoret Shendetesore.Zoti e ruajt kete Popull.E Ju Politikuaj.Po Ju pyes a keni Familje moreee…

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet
  Nga Rubrika
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kosova është renditur pothuajse në vendet e fundit në rezultatin e testit PISA për vitin 2022. Ajo është renditur në vendin e...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Presidentja Vjosa Osmani ka takuar Mbretin dhe Mbretreshën e Lesotos në Dubai në kuadër të Konferencës së Kombeve të Bashkuara për Ndryshimet...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla Schwarz ka pritur në takim delegacionin nga Asambleja Parlamentare e Këshillit...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haki Abazi ka shpërndarë një video lidhur me protestën që po zhvillohet – në kërkim të drejtësisë...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Izraeli ende nuk e ka shkatërruar Hamasin, edhe pse është zotuar për këtë. Të paktën 5 mijë militantë të Hamasit janë vrarë,...
  Sport05 Dhjetor 2023
  Julen Lopetegui ka refuzuar një ofertë luksoze nga klubi arab Al-Ittihad që do ta bënte atë njërin ndër trajnerët më të pagua...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një përplasje të ashpër me Bucin. “Edona është ‘queen’ për ty”, ka qenë...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova Santiana dhe Ylli kanë biseduar me njëri-tjetrin. Santiana iu ka drejtuar Yllit duke i thënë se...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Ylli ka biseduar me Santianën. Derisa po bisedonin Ylli i kërkoi Ganiut të mos i pengoi. Ganiu i ka thënë Yllit “ti...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.