×
 • Sport
 • Sport

  Superliga vazhdon sot me tri ndeshje interesante, vëmendja në Gjilan dhe Lipjan

  FrontOnline
  20 Nëntor 2021

  Me ndeshjen e djeshme Prishtina – Dukagjini (0:0) u hap java e 14-t në Superligën e Kosovës në futboll.

  Në kuadër të kësaj xhiroje, sot zhvillohen edhe tri ndeshje tjera interesante, shkruan FrontOnline.

  Kryendeshja e sotme luhet në stadiumin e qytetit në Gjilan.

  Në Gjilan, Drita e Ardian Nuhiut është nikoqire e Drenicës nga Skënderaj.

  Nga ana tjetër, ndeshje interesante do të luhet edhe në Lipjan në “Sami Kelmendi” mes Ulpianës dhe Gjilanit.

  Dhe për fund, Feronikeli e pret Malishevën në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

  Të tria ndeshjet e sotme do të nisin me fillim nga ora 13:00./FrontOnline/

  Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..
  Nga Rubrika
  Sport20 Korrik 2024
  Skuadra e Juventusit është nisur për në Gjermani ku do të përgatitet për sezonin e ri 2024/25. Në listën e trajnerit Thiago...
  Sport20 Korrik 2024
  Në ceremoninë e hapjes, Nora dhe vëllai i saj, Akil Gjakova, do të mbajnë flamurin e vendit të tyre, të dorëzuar nga...
  Sport20 Korrik 2024
  Trajneri i Atalantas, Gian Piero Gasperini, shprehet i emocionuar për sfidën ndaj Real Madridit në Superkupën e Evropës, e cila do të...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.