[wp-story]

Bota/Rajoni

Super jahti luksoz përplaset në portin e ishujve të Karaibeve

Super jahti luksoz përplaset në portin e ishujve të Karaibeve
19:23 | 17 Dhjetor 2019

Një super jaht përplaset në portin e ishujve të Karabieve. Jahti i quajtur “Ecstasea” është filmuar teksa humb kontrollin dhe për pak sekonda përplaset me një kabinë të vogël dhe e shkatërron atë. Kjo ndodhi si pasojë e motit të keq dhe erërave të forta në ishull.

Turistët që po e shikonin skenën nga afër, filluan të vrapojnë jashët hollit të anijes ku ata ndodheshin, kur jahti përplaset me një kabinë të bardhë në port.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera