[wp-story]

Kronika

Sulmon fizikisht një femër në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Sulmon fizikisht një femër në Prishtinë, arrestohet i dyshuari
12:04 | 12 Gusht 2019

Një person është arrestuar në Prishtinë, për shkak të një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht një femër, e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Rrustem Statovci’, mbrëmjen e së shtunës.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera