Kronika

Sulmoi seksualisht një të mitur, arrestohet pas disa muajve

Sulmoi seksualisht një të mitur, arrestohet pas disa muajve
09:10 | 13 Maj 2022

Mbrëmjen e së enjtes policia ka arrestuar një person në Prishtinë.

I njëjti dyshohet që muaj më parë kishte sulmuar seksualisht një të mitur.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Prishtinë (NN) 12.05.2022 – 21:30. Njësia policore ka arritur të identifikon dhe të arreston të dyshuarin mashkull kosovar, pasi që muaj më parë dyshohet që ka sulmuar seksualisht viktimën femër kosovare të mitur. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera