[wp-story]

Kronika

Sulmohet një person në Prishtinë, i dyshuari largohet nga vendi i ngjarjes

Sulmohet një person në Prishtinë, i dyshuari largohet nga vendi i ngjarjes
08:56 | 02 Tetor 2020

Një person është sulmuar fizikisht të mërkurën në Prishtinë, transmeton Front Online.
Një gjë e tillë është bërë e ditur nga Policia e Kosovës, e cila ka thënë se viktimës i është ofruar tretmani mjekësor.

“Rr. Fadil Ferati, Prishtinë 30.09.2020 – 23:46. Viktima mashkull kosovar, raporton se është sulmuar fizikisht nga një person i panjohur, i cili i ka shkaktuar lëndime trupore dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësor”, është thënë në raportin 24 orësh të policisë./Front Onlinë/

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera