Kronika

Sulmohet fizikisht një burrë në Mitrovicë

Sulmohet fizikisht një burrë në Mitrovicë
10:57 | 24 Janar 2023

Një burrë është sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur në Mitrovicë.

Sipas raportit të policisë, lidhur me rastin është identifikuar dhe arrestuar një i dyshuar.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Mitrovicë 22.01.2023- 05:20.Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur. Lidhur me rastin është identifikuar dhe arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.     

Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur

Të tjera