[wp-story]

Bota/Rajoni

Sulmi me thikë në xhami, momenti kur besimtarët ndalojnë autorin, e qëllojnë me shpulla dhe shkelma pas aktit të rëndë

Sulmi me thikë në xhami, momenti kur besimtarët ndalojnë autorin, e qëllojnë me shpulla dhe shkelma pas aktit të rëndë
16:24 | 19 Prill 2021

Report Tv sjell video nga momenti kur i riu Rudolf Nikollaj është ndaluar fillimisht nga besimtarët e tjerë të cilët e kanë qëlluar me shpulla dhe shqelma dhe më pas është arrestuar nga Policia e Shqipërisë.

 

 

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera