[wp-story]

Kronika

Sulm seksual në Gjakovë, një grua raporton rastin në polici

Sulm seksual në Gjakovë, një grua raporton rastin në polici
10:47 | 18 Shtator 2020

Në Gjakovë është raportuar për një sulm seksual.

Një grua kosovare ka raportuar se derisa kishte qenë në rrugë kishte takuar tre persona të panjohur, ku njëri prej tyre me dhunë kishte filluar ta prekte dhe është larguar në drejtim të panjohur.

“Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti vazhdon të hetohet”, njofton Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera