×
 • Vip
 • Vip

  Stresi sjell këngën e re “S’ja keni idenë”

  FrontOnline
  04 Tetor 2023

  Rap-artisti i njohur shqiptar, Stresi, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

  “Sja keni idenë” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

  Teksti është shkruar nga vet artisti me producim nga Techpro Records.

  Foto: Screenshot/YouTube

  Nën drejtimin e Enis Nishorit, ky projekt tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin e Stresit.

  Arkimed Lushaj (emri i vërtetë) gjithashtu ka bërë një paraqitje e performancë të mahnitshme në klip.

  Foto: Screenshot/YouTube

  Ai numëron vite të shumta në skenë dhe tashmë ka shumë fansa që e duan muzikën e tij.

  I njëjti veç kësaj është i angazhuar herë pas here edhe me mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

  Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home
  Nga Rubrika
  Vip06 Dhjetor 2023
  Së fundmi, lajmi për ndarjen e Dua Lipës nga i dashuri Romain Gravas ka tronditur fansat e dyshes. Tani Dua ka zbuluar...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një debat goxha të ashpër me Lumbardhin. Linda ka zbuluar një rast që...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby në një bisedë me Edonën dhe Kaderin ka vazhduar të flasë mbi raportin e saj...
  Të tjera
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi ka pasur një bisedë të gjatë me konkurrenten tjetër të këtij formati, Edonën. Ajo ka...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby ka zhvilluar një bisedë me Edonën dhe Kaderin, në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Hyrja e banorit të ri në Big Brother VIP Kosova, Ardit, duket të ketë ndikuar mirë tek konkurrentja e tij, Shqipja. Në...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Në mbledhjen e Këshillit të Ministrave të Shqipërisë sot miratuam Strategjinë e re të Sigurisë Kombëtare, e hartuar nga një grup pune...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Akoma zyrtarisht nuk ka kërkesë nga Suedia që Naim Murseli të gjykohet në shtetin e tyre. Emri i Naim Murselit në javën...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci ka folur mbi relacionin aktual që ka me Santianën. Në një bisedë me Besin, Shqipen...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.