Lajme

Statovci: Me VV-në na bashkon vizioni i njëjtë, por nuk mund të pajtohem me mos ekzekutimin e pagave për mësimdhënësit 

Statovci: Me VV-në na bashkon vizioni i njëjtë, por nuk mund të pajtohem me mos ekzekutimin e pagave për mësimdhënësit 
22:13 | 03 Tetor 2022

Deputetja nga Lista Guxo, Jeta Statovci ka reaguar për mos ekzekutimin e pagave për mësimdhënësit për muajin shtator, raporton Front Online.

“Sa i përket grevës së sindikalistëve, më vjen mirë që më në fund nxënësit i jane kthyer bankave shkollore. Por, nuk mund të pajtohem me mos ekzekutimin e pagave për mësimdhënësit për muajin shtator”, ka theksuar ajo.

Statovci ka treguar se me Vetëvendosjen i bashkon vizioni i njejtë, duke i përmendur edhe sukseset që kanë arritur së bashku.

“Sigurisht se deri më tani bashkërisht kemi arritur shumë suksese me të cilat pajtohet lehtësisht cilido individ e madje edhe partnerët tanë ndërkombëtarë, e shumë punë na presin së bashku deri në realizimin e plotë të synimeve tona”, ka shkruar Statovci.

 

 

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera