Infografika

Statistikat tmerruese/ Rastet me Coronavirus në Itali

Statistikat tmerruese/ Rastet me Coronavirus në Itali
13:49 | 24 Mars 2020
Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera