[wp-story]

Lajme

Stacionit policor në Gjakovë i shtohen 63 zyrtarë të rinj policorë

Stacionit policor në Gjakovë i shtohen 63 zyrtarë të rinj policorë
11:15 | 16 Shtator 2019

Stacionit policor në Gjakovë sot iu kanë shtuar edhe 63 zyrtarë të rinj policorë, ka njoftuar komandanti i këtij stacioni, Kristë Gjokaj.

“Të gjithë të rinjë dhe të reja të cilët do t’i japin freski dhe hijeshi qytetit, njëkohesisht siguri më të madhe për të gjithë”, ka thënë për ta Gjokaj.

Postimi i plotë:

Të nderuar qytetar.
Nga sot Gjakoves iu shtuan 63 zyrtar policor të rinje të cilet do të kujdesen për Ju. Te gjithë të rinje dhe të reja të cilet do ti japin freski dhe hijeshi qytetit, njekohesisht siguri më të madhe për të gjithë.

Urime Gjakovë./Front Online/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera