Kupa e Botës

Spektakli “Katar 2022” vazhdon edhe sot, vëmendja te ndeshja Brazil – Zvicër

Spektakli “Katar 2022” vazhdon edhe sot, vëmendja te ndeshja Brazil – Zvicër
09:50 | 28 Nëntor 2022

Kampionati Botëror “Katar 2022” vazhdon edhe sot me katër ndeshje jashtëzakonisht interesante.

Në kuadër të grupit G luhen dy ndeshje, kurse në grupin H luhen poashtu dy ndeshje të rrethit të dytë, shkruan FrontOnline.

Dita e sotme nis me duelin Kamerun – Serbi, ndeshje kjo që luhet nga ora 11:00.

Kurse, nga ora 14:00, luhet sfida mes Koresë së Jugut dhe Ganës.

Ora 17:00 është e rezervuar për kryendeshjen e sotme mes Brazilit dhe Zvicrës.

Dhe për fund, Portugalia e Cristiano Ronaldos ka punë me Uruguain nga ora 20:00./FrontOnline/

Dyfish n’plus me ArtMotion

Të tjera