Lajme

Specialja ia dërgon ftesën edhe një ish-luftëtari të UÇK-së

Specialja ia dërgon ftesën edhe një ish-luftëtari të UÇK-së
15:21 | 03 Korrik 2020

Gjykata Speciale sot i ka dërguar ftesë edhe një ish-luftëtari të Ushtrisë Çlirimtare të Ksovës.

Bëhet fjalë për Afrim Bytyqin nga Kishnica.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, kryetari i OVL së UÇK-së, Hysni Gucati.

“Sapo u njoftova se është ftuar nga Gjykata Speciale veterani i luftës së UÇK-së Afrim Bytyqi nga Kishnica”,ka shkruar ai.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera