[wp-story]

Lajme

Sot varroset personi që u gjet i vdekur në zyren e tij

Sot varroset personi që u gjet i vdekur në zyren e tij
13:11 | 31 Dhjetor 2020

Ilaz Beqiri, pronari i kompanisë “Veneta Travel”, sot në orët e mëngjesit është gjetur pa shenja jetë në zyret e tij.

Me rastin janë duke u marrur organet e drejtësisë.

Ndërsa, familjarët përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, kanë njoftuar se varrimi i të ndjerit bëhet në ora 16:00  në varrezat e Dragodanit,Prishtinë

Njoftimi i plotë:

Te nderuar miq dhe familjar, ju njoftoj se sot me 31 dhjetor 2020 ndërroi jete baba jone, Ilaz Beqiri varrimi i ndjerit behet sot 31.12.2020 ne ora 16:00 ne varrezat e Dragodanit,Prishtine.

Për shkaqe te pandemisë nuk do te mbahet e pame! Fatmire Maloku Beqiri Boiken Beqiri Veneta Beqiri.

Te nderuar miq dhe familjar, ju njoftoj se sot me 31 dhjetor 2020 nderroi jete baba jone, Ilaz Beqiri varrimi i ndjerit…

Posted by Alban Be Qiri on Thursday, December 31, 2020

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera