Lajme

Sot u caktuan masat e reja, nesër Qeveria do të mblidhet përsëri

Sot u caktuan masat e reja, nesër Qeveria do të mblidhet përsëri
21:02 | 13 Korrik 2020

Qeveria e Kosovës do të mbajë mbledhje nesër, ditë e martë.

Zyra e Kryeministrit, me anë të një komunikate për medie, ka bërë të ditur se mbledhja do të nisë në ora 11:00 në ndërtesën e Qeverisë.

Në njoftim nuk janë dhënë detaje lidhur me diskutimet në këtë mbledhje.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera