Lajme

Sot mblidhet Komiteti për vlerësimin e situatës me COVID-19, a do të ndryshojnë masat

Sot mblidhet Komiteti për vlerësimin e situatës me COVID-19, a do të ndryshojnë masat
10:31 | 28 Shtator 2020

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se sot do të jetë takimi i radhës i Komitetit për vlerësim dhe koordinim të situatës lidhur me COVID-19.

Sot në orën 14:00 në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës do të mbahet takimi i radhës i Komitetit për vlerësim dhe koordinim të situatës lidhur me COVID-19.

Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, përmes një komunikate për media.

Pas këtij takimi, në ora 15:00 do të ketë deklarime për media dhe do të bëhet edhe komunikimi rezultateve ditore për COVID-19.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera