Vip

Soni dhe Estto janë në përgatitje të duetit

Soni dhe Estto janë në përgatitje të duetit
20:51 | 22 Qershor 2022

Soni Malaj dhe Estto janë në përgatitje të realizimit të përbashkët muzikor.

Lajmin e kanë konfirmuar dy këngëtarët përmes njoftimeve në profilet respektive në rrjetet sociale.

Duke shpërndarë një fotografi të përbashkët, artistët kanë njoftuar se projekti i ri do të vijë “së shpejti”.

Kënga do të shoqërohet me një videoklip muzikor që do të jetë projekt i Bug Production.

Ndërsa më herët, dy këngëtarët kanë shpërndarë pamje nga përgatitjet e tyre për videon muzikore.

E titulluar “Amante”, kënga pritet të publikohet të premten (24 qershor) në orën 18:00. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E S T T O (@estto_)

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera