Vip

Skerdi së shpejti publikon këngën “Amelia”

Skerdi së shpejti publikon këngën “Amelia”
21:26 | 12 Shtator 2020

Ai është një nga artistët më të pëlqyer dhe më të kërkuar sa i përket mbrëmjeve muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Skerdi, i cili nuk është duke pushuar së punuari në këngë të reja.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se së shpejti do të publikohet projekti tjetër muzikor.

“Amelia” mban titullin prodhimtaria e tij, për të cilën nuk ka dhënë ndonjë datë të caktuar se kur do ta lansojë.

“Do ta gjeni veten te kjo këngë”, ka shkruar ai në përshkrimin e videos.

Kujtojmë se “Melodia” është hiti i fundit nga artisti, që erdhi në bashkëpunim me reperin Gent Fatali.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera