Vip

Skandal i aktorit të famshëm me një adoleshente

Skandal i aktorit të famshëm me një adoleshente
15:20 | 07 Maj 2021

Aktori Matthew Perry (51), i njohur si Chandler nga seriali “Friends”, ndjehet i turpëruar për mesazhet që i dërgoi një vajze adoleshente! Perry, e cila është e fejuar me Molly Hurwitz, i dërgoi mesazhe Kate Haralson 19-vjeçe  përmes një aplikacioni takimesh. “Kur aplikacioni ju lidh me aktorin dhe ai ju dërgon një ftesë me video për të luajtur një lojë me 20 pyetje,” shkroi ajo pranë videos.

“Kështu luan gjithmonë me flokët?”, e pyet Perry në një moment, ndërsa ajo shtrihet dhe buzëqesh. “A është babai juaj aq i vjetër sa unë?”, është pyetja e tij e radhës, e cila tmerroi internetin. “Unë i thashë se ai ishte një vit më i madh se babai im, ai qeshi, dhe unë isha vërtet në siklet,” tha Kate. “Bëni një test të koronavirusit dhe ejani tek unë për t’u takuar personalisht”, i tha ai. “Shumë njerëz më kritikojnë për postimin e videos, por unë mendoj se është e rëndësishme për të gjithë të dinë se si këta djem të moshuar nga Hollivudi trajtojnë vajzat më të reja”, tha Kate. Haralson nënvizon se ajo u takua me Perry kur marrëdhënia e tij me Molly ishte “në pushim”, dhe në fillim të kësaj jave u njoftua se Ben Affleck përdori të njëjtin aplikacion dhe u dërgoi mesazhe të çuditshme vajzave./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera