Vip

Si u mbulua këngëtari me para në dasmën e Robinit

Si u mbulua këngëtari me para në dasmën e Robinit
21:38 | 13 Maj 2022

Ditëve të fundit në mediat rozë vëmendje kishte dasma e boksierit Robin Krasniqi.

Shumë fytyra publike, familjarë dhe miq të Robinit ishin pjesë në dasmë, shkruan lajmi.net.

Ndërsa ekipi i emisionit “Mirage”, ishte pjesë e dasmës ku solli pamje të shumta.

Ajo çka ra në sy në këtë dasmë ishte edhe mbulimi me para i këngëtareve dhe çiftit.

Për ta kuptuar këtë shikoni videon:

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera