Kronika

Si u gjet i vdekur 24 vjeçari në Pejë, policia jep detajet

Si u gjet i vdekur 24 vjeçari në Pejë, policia jep detajet
09:52 | 23 Qershor 2022

Ardi Pajaziti, 24 vjeçar nga Peja është gjetur i vdekur në ballkonin e një dhome. Ndërsa mjeku përgjrgjëës ka konstatuar vdekjën e 24 vjeçarit.

Siç njofton policia në raportin 24 orësh, viktima është gjetur në ballkonin e një dhome. Ndërsa mjeku përgjrgjëës ka konstatuar vdekjën e 24 vjeçarit.

Në vendin e ngjarjës janë mbledhur provat për hetime të mëtejme.

Njoftimi i plotë:

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në ballkonin e një dhome ka vërejtur viktimën mashkull kosovar të shtrirë. Njësitë relevante policore dhe një ekipi i ndihmës së shpejtë ka dalë në vendin e ngjarjes, nga mjeku përgjegjës është konstatuar vdekja e viktimës.

Në vendin e ngjarjes janë mbledhur provat që i shërbejnë hetimit të rastit, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera