[wp-story]

Lajme

Si rrallëherë, Edi Rama publikon foto plazhi së bashku me bashkëshorten dhe djalin

Si rrallëherë, Edi Rama publikon foto plazhi së bashku me bashkëshorten dhe djalin
16:14 | 09 Gusht 2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pothuajse e ka bërë traditë të publikojë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

I pari i qeverisë shqiptare zakonisht zgjedh një fotografi që ka të bëjë me aktualitetin ditor dhe e vlerëson si imazh i ditës.

Por, kësaj radhe lideri i Partisë Socialiste ka bërë një përjashtim dhe ka publikuar një fotografi jo të zakonshme.

Së fundi, politikani ka përzgjedhur të sjell një pozë në krah të bashkëshorte, Lindës gjersa shijojnë rrezet e diellit në plazh shqiptar.

Së bashku me Lindën ata shihen duke e shikuar vogëlushin e tyre, Zahon, i cili po notonte para syve të prindërve.

Ndryshe, Rama kohët e fundit është ballafaquar me protesta të opozitës pas mbajtjes së zgjedhjeve lokale, të cilat i bojkotuan pothuajse të gjitha partitë që nuk janë pushtet.

 

View this post on Instagram

 

INSTA ?F THE DAY

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera