[wp-story]

Vip/Kultura

Shyhrete Behluli s’ia ‘lëshon rrugën’ Morena Tarakut, ky është çmimi marramendës i veshjes së saj ditore

Shyhrete Behluli s’ia ‘lëshon rrugën’ Morena Tarakut, ky është çmimi marramendës i veshjes së saj ditore
13:07 | 14 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli është shumë aktive në muzikë.

Edhe pse ende jemi në kohë pandemie, Shyhretja nuk është ndalur asnjë moment, duke sjell për fansat këngë të ndryshme.

Pa koncerte e pa dasma, por për këngëtaren kjo nuk u bë problem, pasi gjithmonë pozon me rrobat më firmato, kështu duke ju bërë konkurencë të gjitha yjeve tona të showbizzit.

Së fundmi një faqe në Instagram, publikoi çmimin e veshjës së saj ditore, çmim ky marramendës i cili arrin shumën deri në 1755 euro.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera