Sport

Shumë zhurmë për asgjë: Icardi publikon foto në krah me bashkëshorten, pas zërave për ndarje

Shumë zhurmë për asgjë: Icardi publikon foto në krah me bashkëshorten, pas zërave për ndarje
15:21 | 18 Tetor 2021

Ditëve të fundit sulmuesi i Paris Saint-Germain, Mauro Icardi ishte në fokus të mediave ndërkombëtare.

Raportohej se Icardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Megjithatë, duket se ndarja mes çiftit nuk ka ndodhur, ndonëse Wanda ishte ajo e para që nxiti spekulimet pas një postimi e cila la të kuptohet se Icardi e kishte tradhëtuar atë.

Për të “shuar” çdo lloj polemike ka menduar ish-lojtari i Interit, duke treguar se nuk ka asnjë krisje mes çiftit, ose edhe nëse ka patur, paqja është arritur.

Argjentinasi ka publikuar tri fotografi në rrjetin social “Instagram” në krah me Narën.

 

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

Të tjera