Lajme

Shuhet Grupi Parlamentar Nisma

Shuhet Grupi Parlamentar Nisma
14:17 | 09 Korrik 2020

Me kalimin e deputetit Haxhi Shala në kuadër të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, është shuar Grupi Parlamentar Nisma, raporton Front Online.

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka njoftuar se me këtë rast ky Grup Parlamentar i ka humbur të gjitha mundësitë e përfaqësimit në Kuvend përfshirë këtu edhe përfaqësimin në Komisione si dhe mundësinë për të pasur hapësira në Kuvendin e Kosovës. /Front Online

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera