Lajme

Shtyhet seanca për të enjten

Shtyhet seanca për të enjten
07:39 | 24 Qershor 2020

Seanca e gjatë plenare e Kuvendit të Kosovës është shtyrë për të enjten.

Grupet Parlamentare të Vetëvendosjes dhe LDK-së i tërhoqën fjalimet e tyre, ndërsa për votimin e rezolutës nuk pati kuorum.

Kjo rezolutë sipas propozuesit Memli Krasniqi të PDK-së do të votohet në seancën e radhës.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera