Lajme

Shtatë të vdekur në 24 orët e fundit në Kosovë

Shtatë të vdekur në 24 orët e fundit në Kosovë
15:07 | 28 Korrik 2020

Shtatë persona kanë vdekur dhe 239 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Numri total i të vdekurve ka arritur në 192, kurse i të infektuarve në 7652, shkruan Front Online.

Njoftimi i fundit i IKShPK-së:

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera